x Messages by me*

Tomorrow..

26. dubna 2012 v 20:08 | Makyy*
Ahojky:)) Tak zítra bude nová epizoda TSC. Já už se teda těším:)) Jinak pořád hledám inspiraci na nový dess a nějak jí nemůžu najít.:// snad se mi něco podaří vymyslet do zítřka.. No, teď se jdu koukat na nějaký filmy, takže se mějte a užijte si zbytek večera:))

..x))

23. dubna 2012 v 19:49 | Makyy*
Ahooj:)) Takže dneska jsem tu nebyla z jediného důvodu - přijímací pohovor. Nakonec to dopadlo líp, než jsem očekávala, takže cáájk:D Domů jsem přijela po třetí hodině a potom jsem se připravovala na zítřek atd. Každopádně jsem začala dělat nový layout, takže ho snad zítra dodělám.

I'm sorry..

22. dubna 2012 v 19:20 | Makyy*
Ahoj. Moc se omlouvám za mojí nepřítomnost. Vím, měla jsem napsat, ale úplně jsem zapomněla. Nějak mi to vypadlo a neměla jsem čas. Musela jsem se učit, protože teď mám známky hrozný.// Zejtra jedu dělat přímací pohovor, takže jsem docela ve strsu. Bude to něco.. ale vážně se omlouvám. Je mi to líto a všechno vynahradím. Slibuju..

xx .. ://

23. března 2012 v 19:23 | Makyy*
Ahojky:)) Nejnovější díl TSC byl pro mě hrozný. Ne jako že by mě to nebavilo, ale proto co se stalo Cassie a Adamovi.. je mi jí tak líto. Jsem zvědá jestli si Adam nakonec vzpomene. Musí si vzpomenout.//
A jinak co ? jaký máte plány na víkend? :))

I'm sorry..://

21. března 2012 v 16:07 | Makyy*
Ahojky..:// Moc se omlouvám že jsem nic nepřidávala ani neobíhala, ale nebyl čas. Musím se učit atd. Je mi to vážně a líto a teď to všechno doženu:))
 
 

Reklama